Geregistreerde leden LEER-register

Wil jij, professional Werk en Inkomen in het sociaal domein, jezelf zichtbaar maken als lerende professional en bijdragen aan de erkenning van het vak van klantmanager? Meld je dan gratis aan voor het LEER-register. Deze professionals zijn al geregisreerd!

Zoeken

@skorvemaker
Suzanne Korvemaker
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@Mandy1964
Mandy Ninaber
RSD Kromme Rijn Heuvelrug
Bekijk profiel
@dbahar
Deniz Bahar
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@kkatier
Kirsten Katier
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@svanniepoort
Sonja van Niepoort
Gemeente Hilversum
Bekijk profiel
@G.F.Verveer
Gaby Verveer

Bekijk profiel
@JoelleMartens
Joelle Martens
Dienst Dommelvallei
Bekijk profiel
@renskebos75
Renske Bos
Gemeente Buren
Bekijk profiel
@h.sengers@hengelo.nl
Hugo Sengers
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@m.spaltman@hengelo.nl
Marian Spaltman
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@e.kandemir@hengelo.nl
Erkan Kandemir
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@g.citgez@hengelo.nl
Gülseren Citgez
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@m.groothuis@hengelo.nl
Miranda Groothuis
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@a.bakker@hengelo.nl
Anke Bakker
Gemeente Hengelo
Bekijk profiel
@K.Bingen
Kirsten Bingen
RSD De Liemers
Bekijk profiel
@t.rouwmaat
Twan Rouwmaat
Sociale Dienst Oost Achterhoek
Bekijk profiel
@MaartenKerver
Maarten Kerver
Professional Werk
Gemeente Apeldoorn
Bekijk profiel
@Saida
Saida Maghnouji
RSD Kromme Rijn Heuvelrug
Bekijk profiel
@Franca.Ebskamp
Franca Ebskamp
RSD Kromme Rijn Heuvelrug
Bekijk profiel
@j.van.keken@amsterdam.nl
Jaloul van Keken
Gemeente Amsterdam
Bekijk profiel
@Maris1964
Mariska de Winter
Professional Werk
RSD Kromme Rijn Heuvelrug
Bekijk profiel
@JohnvanderStarre
John van der Starre

Bekijk profiel
@ekemperman
Esther Kemperman
Gemeente Oss
Bekijk profiel
@Sylvie
Sylvie de Wit
Professional Werk
Gemeente Amersfoort
Bekijk profiel

Word lid

Als lid van de BvK laat je zien dat je serieus bezig bent met je vak en doe je nieuwe kennis en contacten op. Iedereen die bij een gemeente of RSD werkt, met re-integratie, participatie en/of inkomen van werkzoekenden als taak, kan zich aanmelden als lid. Of je nu gedetacheerd bent, zzp’er of in vaste dienst. Of je nu consulent heet of matchmaker. Word jij ook lid? Veel klantmanagers gingen je al voor.

“De BvK zorgt ervoor dat het vak van klantmanager erkend wordt. Daarbij besteedt de BvK aandacht aan wat het vak inhoudt en welke competenties daarvoor nodig zijn. Hierbij zijn de beroepsstandaard en het E-portfolio mooie middelen om te meten waar je als klantmanager staat. Ze geven aanleiding om in jezelf te investeren. Het hele team kan er zijn voordeel mee doen.”